Büyük Bir ilgi ile Kadınların En Çok Takip Ettiği Program Gelinim Mutfakta Kanal d ekranlarında Yine Dop Dolu Bir bölüm ile Sizlerle Kendi saat’inde Ekranlarda Olmaya devam ediyor.Geçtiğimiz Son Bölüm’de yaşanan Tartışmalı ve Çekişmeli anların Sizler için Özetini yazımızın Devamında Sizlere Paylaşacağız.Lütfen Bizlere Destek Olmak için Ve Gelinim Mutfakta Program’ı ile ilgili, Daha Detaylı Ve ilgili Konuları Sizlere Sunabilmemiz için Bizleri Destekleyip Yayınlarımıza Görüşlerinizi Bildirmeyi unutmayınız.

YAREN ÇOK ÖFKELENDİ !!

Filiz Gerçekten Çok Sinsiymiş Yarenden 4 Bilezik Aldı Borsaya Yatırdı Nuraydan 5 Tane Kazandı Yarene Söylemedi Bile Yarene Aslıhan Söyledi Kaynanam Filiz Teyzeye Verdi Diye Filizde Yarene Bileziklerini Vermiyip Bekar Oğluma Vercem dedi El Koydu Ben Yaren Olsam 4 Tane Verdim Yetmedimi El Koyduğun derdim Yaren Sonuna Kadar Haklı. Bide Beyhanla Yeşime Siz Oyuncusunuz Diyip Yeşimle Anlaşma Yapmaya Çalışıyo Demekki En Büyük Oyuncu Filizmiş.

Yaren gibi gelin düşman başına bu nasıl saygısız. gelin ailesi eserinden utansın kocasının annesine yaptıgı saygısızlığı kınıyorum filiz hanıma çok üzülüyorum ve filiz hanımın oğlunadada çok kızıyorum annesine yapılan saygısızlığı nasıl kabulleniyor yarenin kayın valdesine patla çatla altın kazanacağım sanada vermiyecegim dedi çok edepsiz filiz hanım çok hanımefendi yarenin bağırması yırtınıyor kıpkırmızı oluyor rezil.

Gelinim Mutfakta Program’ı hafta içi Hergün Sizlerle Kanal d Ekranlarında Kaldığı yerden Devam ediyor.Gelinim Mutfakta 17 Kasım 2021 Kanal D Ekranlarında Yeni Bölüm’de Neler Olacak ?

ÇEYREK ALTIN SAHİBİ 17 PUAN İLE ASLIHAN OLMUŞTUR !!

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin