Geçtiğimiz Günlerde Eski Eşinden Ayrılan Acun Ilıcalı Kısa Bir Süre Sonra Yeni Sevgilisi ile Gündeme Bomba Gibi Düşmüştü.Fakat Son Zamanlarda Magazin Dünyasında En Çok Konuşulan isimlerden Birisi ise Acun ılıcalının Yeni sevgilisi oldu.

Ayça çağla altunkaya Spor Yaparken Göbeği’nin Büyüklüğü Ve Orayı Muhafaza Etmesi Herkesin Aklında Tek Bir Soru Uyandırdı.Acaba ayça çağla altunkaya Acun Ilıcalı’dan Hamilemi.Bunu Duyan Gören Bütün Muhabirler Magazin Avcıları Hemen ayça çağla altunkaya’nın Vereceği Cevaba Odaklandılar.

ACUN BABA MI OLUYOR?
Formuna dikkat eden Ayça Çağla Altunkaya, bir spor salonunda görüntülendi. Magazin Fısıltısı’nda yer edinen fotoğrafta Altunkaya’nın karnındaki şişlik ise akıllara hamilelik iddiasını getirdi.Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Ayça Çağlos angeles Altunkaya gebe mi? Ayça Çağlos angeles Altunkaya’nın karnı kafaları karıştırdı
Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya hamile mi?

Ayça Çağla Altunkaya spordan paylaştı göbeği kafaları karıştırdı!Mutlu bir birliktelikleri olan ikilinin bebek beklediği iddiası ise okayısa bir müddet içinde toplumsal ağlarda geniş yankı uyandırırken taraflardan nerdeyse bir izahat gelmedi.Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Ayça Çağl. A. Altunkaya gebe mi? Ayça Çağl. A. Altunkaya spordan paylaştı göbeği kafaları karıştırdı!Acun Ilıcalı’nın Seda Başbuğ ile evliliğinden 1 okızı, Zeynep Yılmaz ile evliliğinden 2 kızı, Şeyma Subaşı ile evliliğinden de 1 okızı var.
Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya hamile mi? Ayça Çağlos angeles Altunkaya spordan paylaştı göbeği kafaları karıştırdı!

“ÇAĞlos angeles İLE İLİŞkİMİZ Çadequate GÜZEL”
Acun Ilıcalı, geride bıraktığımız haftalarda vermiş olduğu röportajda sevgilisi için şunları dile getirmişti:
Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Ayça Çağl. A. Altunkaya hamile mi? Ayça Çağla Altunkaya spordan paylaştı göbeği kafaları karıştırdı!
“Çağla ile iki yılı devirdik, ilişkimiz oldukça güzel. Üretken bir dehemmiyet geçirmemde Çağl. A. Ile yakaladığım huzurun hisseı büyüokay.”
Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin