alisanin matemi devam ediyor ZEw8Z4TY
alisanin matemi devam ediyor 0 fXek7Ne7

Eşi Buse Varol’la Nişantaşı’ndaki bir mağazanın erkek katında yaklaşık bir saat geçirip alışveriş yapan ünlü türkücü Alişan, çıkışta objektiflere yansıdı.

alisanin matemi devam ediyor 1 AiJLtDe2

Eşiyle el ele yürüyüp bir yandan telefonuyla görüşen Müzisyen Şarkıcı Alişan , kardeşinin vefatından beri kendisine yöneltilen mikrofonları “Arkadaşlar konuşmak istemiyorum” diyerek tekrar geri çevirdi.

alisanin matemi devam ediyor 2 v5pWCzff

Ünlü müzikçi Alişan’ın kardeşi ve tıpkı vakitte menajeri olan Selçuk Tektaş, koronavirüse yakalanmış ve yaklaşık bir ay ağır bakımda kalmıştı. Tüm müdahalelere karşın ömrünü yitiren Tektaş, 21 Temmuz Çarşamba günü Teşvikiye Camii’nde kılınan namazın akabinde Feriköy Mezarlığı’nda toprağa verilmişti.

alisanin matemi devam ediyor 3 ZQgORbJS

Öte yandan ünlü müzikçi, kardeşi Selçuk Tektaş’ın büyük kızı ile Etiler’de alışveriş merkezinde görüntülendi. İki çocuk babası müzikçi Eyşan’ın elini bir an olsun bırakmadı.

alisanin matemi devam ediyor 4

EVLATLARINDAN AYIRMIYOR

Kardeşinin vefatıyla yeğenlerini kendi evlatlarından ayırt etmeyerek her gününü yeğenleriyle geçiren sanatçı, bu hareketiyle herkesin takdirini topladı.

alisanin matemi devam ediyor 5 iZC6f1vr

Bir pastanede yakın arkadaşlarıyla bir ortaya gelen müzikçi, daha sonra yeğeniyle birlikte eksiklerini tamamlaması sonrası konutunun yolunu tuttu.

alisanin matemi devam ediyor 6 DG5CpPej

DUYGULANDIRAN PAYLAŞIM

Geçtiğimiz günlerde Boğaz görünümünü gösterdiği bir görüntüyü Instagram’ın kıssalar kısmından yayınlayan Alişan, herkesi hüzne boğmuştu.

alisanin matemi devam ediyor 7 HN2sDMlK

Kardeş acısı bir türlü dinmeyen ünlü müzikçi, paylaşımına Sabahat Akkiraz’ın seslendirdiği ‘Dağlar Kardeşimi Geri Verin’ türküsünü eklemişti.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir