Eşi Buse Varol’la Nişantaşı’ndaki bir mağazanın erkek katında yaklaşık bir saat geçirip alışveriş yapan ünlü türkücü Alişan, çıkışta objektiflere yansıdı.

Eşiyle el ele yürüyüp bir yandan telefonuyla görüşen Müzisyen Şarkıcı Alişan , kardeşinin vefatından beri kendisine yöneltilen mikrofonları “Arkadaşlar konuşmak istemiyorum” diyerek tekrar geri çevirdi.

Ünlü müzikçi Alişan’ın kardeşi ve tıpkı vakitte menajeri olan Selçuk Tektaş, koronavirüse yakalanmış ve yaklaşık bir ay ağır bakımda kalmıştı. Tüm müdahalelere karşın ömrünü yitiren Tektaş, 21 Temmuz Çarşamba günü Teşvikiye Camii’nde kılınan namazın akabinde Feriköy Mezarlığı’nda toprağa verilmişti.

Öte yandan ünlü müzikçi, kardeşi Selçuk Tektaş’ın büyük kızı ile Etiler’de alışveriş merkezinde görüntülendi. İki çocuk babası müzikçi Eyşan’ın elini bir an olsun bırakmadı.

EVLATLARINDAN AYIRMIYOR

Kardeşinin vefatıyla yeğenlerini kendi evlatlarından ayırt etmeyerek her gününü yeğenleriyle geçiren sanatçı, bu hareketiyle herkesin takdirini topladı.

Bir pastanede yakın arkadaşlarıyla bir ortaya gelen müzikçi, daha sonra yeğeniyle birlikte eksiklerini tamamlaması sonrası konutunun yolunu tuttu.

DUYGULANDIRAN PAYLAŞIM

Geçtiğimiz günlerde Boğaz görünümünü gösterdiği bir görüntüyü Instagram’ın kıssalar kısmından yayınlayan Alişan, herkesi hüzne boğmuştu.

Kardeş acısı bir türlü dinmeyen ünlü müzikçi, paylaşımına Sabahat Akkiraz’ın seslendirdiği ‘Dağlar Kardeşimi Geri Verin’ türküsünü eklemişti.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin