Türkiye’de Yaşanan Vahşi Olay Muğla Fethi’yede Gerçekleşmişti.Komşuların Bir Anda Şahit Olay Anne İle Oğul Arasında Geçen Tartışma ile Gerçekleştiği Ortaya Çıktı.Bir Anda Tartışan anne ile Oğul Arasında Geçen Sözlü Tartışma Bir Anda Yerini Bıçaklı Saldırıya Bırakmıştır.Olay Yerine Yetişen Polis Ekibi Annesini Bıçaklayan Genci Çok Zor Şartlarda Etkisiz Hale Getirmiştir.

PARA İÇİN ANNESİNİ BIÇAKLADI !!

Komşuların Söylenmelerine Göre Evde Çalışmayan Emrecan Durmaz işsiz Olduğu için Annesi’nden Para İstediği Ortaya Çıkar Bunun Üzerine Oğlunun İsteğini Yerine Getirmeyen Anne Durmaz.Oğluna Çalışması Konusun da Israr edince Emrecan Durmaz Mutfağa Doğru Koşup Eline Aldığı Ekmek Bıçağı ile Annesine Saldırdığı Ortaya Çıkar

Mahalle sakinleri, yaralı kadının çığlıklarını duyması üzerine 112 Acil Çağrı Merkezi’ne ihbarda bulundu. İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, teslim olmamakta direnen şüpheliyi etkisiz hale getirerek gözaltına aldı. Olay sonrası sağlık ekibinin yaptığı kontrolde Gülten Durmaz’ın aldığı bıçak darbeleri üzerine hayatını kaybettiğini belirledi.

Gülten Durmaz’ın cansız bedeni, otopsi yapılmak üzere Muğla Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Öte yandan, anne Durmaz’ın olay sırasında “Yapma oğlum” diyerek yalvardığı öğrenilirken, aldığı 10 bıçak darbesiyle öldüğü bildirildi.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin