arif baba ayriliyor mu
9 / 100

Kanal 7 Televizyonun sevilen dizisi Emanet Reytinglerini yükseltirken. internette dolanan bir haberi sizin için araştırdık. Sosyal medyada kaynağı belli olmayan habere göre Ali Çakalgöz Arif Baba olarak bildiğimiz karakter emanet dizisinden ayrılıyor. Sosyal medyada tartışma konusu olan Ali Çakalgöz gibi deneyimli bir oyuncunun ayrılığı.

Emanet dizisinin sevilen diğer karakteri olan Yaman Kırımlı’nın en yakın dostu ve akıl hocası olan Arif baba’nın diziden ayrılacağına yönelik yapılan haberlerin hiç bir kaynak yada dayanağına rastlayamadık. Sosyal medya hesaplarını kontrol ettiğimizde ne Karamel yapımın ne de Yapımcı Nazmiye Yılmazın bu konuda bir açıklamasına rastlamadık.

Emanet dizisinin kritik bir döneminde ortaya atılan bu haberin asılsız olmasını dileriz. Umarız Arif baba diziden ayrılmaz diye sayısız mesajla hayranları tepkilerini dile getiriyor. Böyle bir zamanda diziden ayrılması açıkçası çok saçma olur. Çünkü Yaman ile Ali Komiser kardeş olduğu gerçeğinin ortaya çıkması için Arif Baba karakterinin diziden ayrılmaması lazım.

arif baba emanet

Yada Klasik Türk Filmlerinde gördüğümüz bir sahneyi emanet dizisinde yeniden mi seyredeceğiz. Hani Tam ölürken Kelime-i Şehadeti getireceği sırada gerçekleri söylüyor ya hatırlamışsınızdır. Öyle bir şeyler olabilir. Umarım öyle bir şey olmaz ve Arif Babanın Yaman akıl verdiği o duygusal sahnelerini izlemeye devam ederiz.

İçerik ile ilgili Arama Terimleri

emanet arif baba sözleri,
emanet arif baba,
emanet arif baba kimdir,
emanet dizisi arif baba,
emanet dizisi arif baba sözleri,

emanet 238 fragman,
emanet 238 bölüm özeti,
emanet 238 bölüm fragmanı,
emanet 238 bölüm,

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir