Artvin Ardanuç nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. Ardanuç ilçesinde 23 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca Ardanuç ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Artvin İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

Ardanuç ilçesinin 23 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Artvin Ardanuç 23 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Artvin Ardanuç nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün Ardanuç ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

Ardanuç 23 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Artvin ili size en yakın eczane nerede? Artvin ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Artvin ilindeki 23 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Ardanuç Nöbetçi Eczaneler Listesi için Ardanuç Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

Ardanuç Nöbetçi Eczaneler Bugün

Ardanuç ilçesi size en yakın eczane nerede? Ardanuç ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin