Baba dizisi yeni analiz videosu ile karşınızdayız. Öncelikle videomuza başlamadan önce sizden bir ricam var arkadaşlar. Zahmet olmazsa Beğen butonuna tıklayarak ücretsiz destek olabilirsiniz. Bir beğeni sizin için çok önemsiz olabilir ancak bizim emeğimizin karşılığını alabilmemiz açısından çok değerlidir.

Haluk Bilginer Ve Tolga Sarıtaş gibi oyuncuların rol aldığı Baba dizisinde Kanal 7 izleyicisinin özellikle Yemin dizisinden tanıdığı özge Yağızda yer alıyor. Her üc Yıldızında sosyal medyada inanılmaz bir takipçi potansiyeli olduğunu düşünürsek. Yapımcı firma olan Ay yapımın reklam yapmasına bile gerek kalmayacak. Dizinin ilk fragmanına baktığımız zamanda Kalite kendini resmen hissettiriyor. Dizinin konusu Bir uçak kazasından sonra gelişiyor.

 

Ve Özellikle Tolga Sarıtaş ve Haluk Bilginer’in Baba oğul karakterini canlandırması izleyenleri ilk fragmanı ile heyecanlandırdı. Dizinin ne zaman başlayacağı konusunda henüz bir açıklama yapılmadı. ancak Genelde sezon arasında yayın hayatına başlayan yeni diziler. Çoğunlukla Şubat ve Mart aylarında ekrandaki yerlerini alırlar. Tahminimce Mart ayında Show Tv ekranlarında ki yerini alacak dizi. Gelişmeler oldukça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Şimdilik bu videomuzun da sonuna geldik. Başka bir videoda görüşünceye kadar kendinize iyi bakın hoşça kalın.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin