Balıkesir Burhani̇ye nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. Burhani̇ye ilçesinde 25 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca Burhani̇ye ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

Burhani̇ye ilçesinin 25 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Balıkesir Burhani̇ye 25 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Balıkesir Burhani̇ye nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün Burhani̇ye ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

Burhani̇ye 25 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Balıkesir ili size en yakın eczane nerede? Balıkesir ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Balıkesir ilindeki 25 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

Burhani̇ye Nöbetçi Eczaneler Listesi için Burhani̇ye Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

Burhani̇ye Nöbetçi Eczaneler Bugün

Burhani̇ye ilçesi size en yakın eczane nerede? Burhani̇ye ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın