81

Hepinize Merhaba Arkadaşlar Yep yeni bir Baş Tacım dizisi Analiz videosu ile karşınızdayız. Videomuza başlamadan önce sizden ricam videomuzu beğenerek bize destek olmanız. Şaravani’ye teşekkür etmeyi ihmal ettiklerini hatırlayan Manav ve Archana bu hatalarını anlayan ikili Shravani’ni yanına gider. Kapıda Manav ve Archana yı gören Shravani başlarda şaşırsa da görünce olumlu bir tepki verir. Manav ve Archana adına mutlu olduğunu ifade eden Şaravani Abd’ye gitmek için hazırlığını tamamlamıştır. Sachin’in Savita da olduğunu söyleyen Şaravani Arçana ve manavdan çocuğa iyi bakmalarını söyler.

Soluchana’yı durgun ve düşünceli olduğunu gören Malohar gidip kızına bakmasını ister. Soluchana, kızının kendi hayatı için bir seçim yaptığını ve bu seçimin sonuçları ile yüzleşmesi gerektiğini söyler. Malaohar da Arçanadan bu seçimi yapmasını sen istedin. Dediği zaman Soluchana da ailesini seçmeyen Arçana istediği yerde yaşayabilir der.

Bu arada Manav ile Arçanayı gören satiş çok mutlu olur. Günlerdir onları aradığını söyleyerek birlikte bir şeyler içme ister. Arçana ve Manav da Satişi gördüğü için sevinir. Aslında Satiş Arçana ve manavın iş konusunda neden destek istemediğini söyleyerek sitem eder. Devamı Kanal 7 de izleyebilirsiniz. Şimdilik bir Baş Tacım dizisi analiz videosunun daha sonuna geldik. Başka bir videoda görüşünceye kadar kendinize iyi bakın hoşça kalın.

By admin

One thought on “Baş Tacım 81. Bölüm Özeti – Manav Zor Durumda”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.