Hepinize Merhaba Arkadaşlar yep yeni bir Baş Tacım dizisi fragman analiz videosu ile karşınızdayız. Öncelikle Manav ve Arça mutlu olsun diyenler ve Baş Tacı dizisi bitmesin diyenler videomuzu beğensin kaç kişi bimle aynı fikirdeymiş hep birlikte görelim.

Manav hapistedir ve bütün aile arçanayı baskın altına almaktadır. Arçana bir yolunu bulup manavı hapisten kurtarmak isterken ailesini karşısında görür. Özelikle kız kardeşleri arçananın manavın aşkın kör olduğunu ve artık ailesini düşünmediğini ima ederler. Arçananın aileden koptuğunu söyleyerek baskı altına alırlar.

Zaten arçananın annesinin tek derdi arçananın bir an önce evlenmesidir. Sanki arçana yeniden evlendiğin de bütün sorunlar çözülecek. Neyse konumuza geri dönelim. Arçana ya manavı hapiste bırakacak. Yada Manavı hapisten kurtaracak ve karşılığında çok ağır bir bedel ödeyecektir.

Böylece bir baş tacım dizisi fragman analiz videomuzun daha sonuna geldik. Peki sizce Arçana manavı mı kurtaracak yoksa ailesini düşünerek manavı kurban mı edecek. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz çok merak ediyorum. Aşağıda yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyor olacağım. Başka bir videoda görüşünceye kadar kendinize iyi bakın hoşça kalın.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin