Bingöl Genç nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. Genç ilçesinde 26 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca Genç ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

Genç ilçesinin 26 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bingöl 26 Mayıs 2022 Genç Nöbetçi Eczaneler
Bingöl Genç nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün Genç ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

Genç 26 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Bingöl ili size en yakın eczane nerede? Bingöl ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Bingöl ilindeki 26 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

Genç Nöbetçi Eczaneler Listesi için Genç Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

Genç Nöbetçi Eczaneler Bugün

Genç ilçesi size en yakın eczane nerede? Genç ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın