Bitlis Adi̇lcevaz nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. Adi̇lcevaz ilçesinde 28 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca Adi̇lcevaz ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Bitlis İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

Adi̇lcevaz ilçesinin 28 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bitlis 28 Mayıs 2022 Adi̇lcevaz Nöbetçi Eczaneler
Bitlis Adi̇lcevaz nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün Adi̇lcevaz ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

Adi̇lcevaz 28 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Bitlis ili size en yakın eczane nerede? Bitlis ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Bitlis ilindeki 28 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

Adi̇lcevaz Nöbetçi Eczaneler Listesi için Adi̇lcevaz Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

Adi̇lcevaz Nöbetçi Eczaneler Bugün

Adi̇lcevaz ilçesi size en yakın eczane nerede? Adi̇lcevaz ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın