2018 yılında dünyaevine giren Bensu Soral ile iş insanı Hakan Baş’ın evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşmaya başladığı konuşuluyordu.

Evvel Hakan Baş’ın Mira Ceren ile gece kulübünde samimi bir halde eğlendiği haberleri gündeme geldi. Sonrasında ise Bensu Soral’ın ise eski rol arkadaşı Kubilay Aka ile bir binanın çatısında çekilen fotoğrafları ortaya çıktı.

Soral, ‘ihanet’ savlarıyla ilgili sorular üzerine, “Her şeye hakimsiniz. Ekstra hiç bir şey yok. Hakikaten üçüncü şahıslarla hiçbir alakası yok. Sıkıntı bir devirden geçiyoruz. Onun dışında bir şey yok. Hakan ile küsmedik başka değiliz” dedi.

Çok geçmeden Bensu Soral ve Hakan Baş ortak bir açıklama yaparak “Şu devirde evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Biraz vakte ve sizlerin de hassasiyetine gereksinimimiz var” dedi.

BOŞANMA KARARI ALDILAR

Çiftin birlikte bir arkadaşlarının düğününe katılması ise kriz çözüldü olarak yorumlandı. Fakat Tv8’de yayınlanan 2. Sayfa’nın haberine nazaran; ikili evliliklerini kurtarmayı başaramadı ve boşanma kararı aldı.

Hakan Baş ile Bensu Soral’ın, boşanma davasının açılması için avukatlarıyla görüşmeye başladı tez edildi. Ünlü çift ortak bir açıklama paylaşarak çıkan haberleri yayınlamışlardı.

‘SÖYLEMEZSEM OLMAZ’A KONUŞTU

İki ismin de toplumsal medyada yayınladıkları açıklamada, “Şu devirde evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Biraz vakte ve sizlerin de hassasiyetine gereksinimimiz var” tabirleri yer almıştı. Bu açıklamanın üstüne Baş, ‘Söylemezsem Olmaz’a konuştu.

İş insanı, “Bensu ile uyuşamadığımızı düşündüğümüz birtakım bahislerden ötürü yaklaşık 1 aydır çalkantılı bir periyot geçirdiğimiz hakikat…”

“Bir yandan da toparlamak için karşılıklı efor sarf ediyoruz. Dışarıdan gelen doğru/yanlış yorumlar süreci daha da zora sokuyor. Senden ve sizden de hassasiyet rica ediyoruz” tabirlerini kullandı.

By admin

One thought on “Boşanacakları argüman edilmişti! Bensu Soral ile Hakan Baş kararını verdi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir