Bursa İnegöl nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. İnegöl ilçesinde 28 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca İnegöl ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Bursa İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

İnegöl ilçesinin 28 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bursa 28 Mayıs 2022 İnegöl Nöbetçi Eczaneler
Bursa İnegöl nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün İnegöl ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

İnegöl 28 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Bursa ili size en yakın eczane nerede? Bursa ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Bursa ilindeki 28 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

İnegöl Nöbetçi Eczaneler Listesi için İnegöl Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

İnegöl Nöbetçi Eczaneler Bugün

İnegöl ilçesi size en yakın eczane nerede? İnegöl ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın