Herkese Merhaba Arkadaşlar yep yeni bir Can yoldaşım Fragman analiz videosu ile karşınızdayız. Bu sezon Biraz geç başladığımız için Youtube videolarımızı çok az öneriyor. Bunun için Sizden rica etsem bu videoyu beğenerek bana destek olur musunuz.

Öncelikle Sandiya ile suraj mutlu olsun diyenler ve Santos artık sandiyayı rahat bıraksın diyenler beğeni butonuna tıklasın sayımızı herkes görsün.

Santoş her şeye rağmen Sandiya ile uğraşmaya devam ederken mena artık sandiyanın evden gönderileceğinden emindir. Artık Her şey Santoşun iki dudağının arasındadır. Bu sırada sandiyanın abisi gelir ve sandiyayı götürmek için izin ister. Tabi bütün gözler santoşa çevrilir.

Santoş evdeki herkesi şaşırtarak sandiyanın diğer sınavları geçtiği gibi kendi sınavını da geçtiğini söyleyerek kararını kendisi versin der. Santoşun bu cevabından herkes mutlu olurken mena hayal kırıklığına uğrar. Ev halkı Sandiya’nın kararını merak ederken Suraj’ın ise kalbi hızla çarpmaktadır. Çünkü suraj sandiyanın gitmesinden korkmaktadır.

Neyse ki korkulan olmaz ve Sandiya evde kalacağını söyleyerek surajı mutlu eder. Sevinçle işe giden Suraj Sandiya’ya bir hediye almaya karar verir. ancak nasıl bir hediye alacağı konusunda pekte iyi olmayan suraj sonunda Sandiya için kitap almaya karar verir. Tabi kitaplar konusunda bir bilgisi olmayan suraj kitapçıda sandiyanın yaşlarında bir bayanı izler ve onun aldığı kitaplardan almaya karar verir.

Suraj aldğı kitaplarla eve gelir ve sandiyayı bekler. bu sırada Sandiya Santoşun konuşmalarına kulak misafiri olur ve Santoşun ona yine güvenmediğini duyar. O üzüntüyle odasına giden Sandiya surajın hediyesini almadan sitem etmeye başlar. Suraja bu evde yaşanan her olumsuzluk benim üzerimde kalıyor korkarım bu hep böyle kalacak der.

Böylece bir Can yoldaşım dizisi analiz videomuzun daha sonuna geldik. Videomuzu beğenerek ve kanalımıza abone olarak daha çok can yoldaşım videosunun gelmesine katkıda buluna bilirsiniz. Başka bir videoda görüşünceye kadar kendinize iyi bakın hoşça kalın arkadaşlar.

can yoldaşım 35 bölüm özeti,
can yoldaşım 35 bölüm,
can yoldaşım 35 bölüm izle,

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin