can yoldasim

Hepinize merhaba arkadaşlar tv alemine hoş geldiniz. Can yoldaşım dizisi 36. bölüm özetine başlayalım. Videomuza başlamadan önce suraj ve Sandiya mutlu olsun diyenler ve Santoş gerçekleri görsün diyenler videomuzu beğensin kimler bizimle aynı fikirdeymiş görelim.

Sandiya suraja fazla yüklendiği için pişmandır. Ayrıca Santoşun ona tanıdığı 15 günlük süreden başarıyla çıkmıştır ancak henüz Santoşun güvenini kazanamamıştır. Sandiyanın bütün iyi niyetine karşılık Santoş yine de sandiyaya güvenmemektedir.

Diğer yandan Sandiya surajdan özür dilemek için hazırlanırken işler istediği gibi gitmez. Suraj dükkana döndüğünde çatu suraja sandiyanın yaptıklarını anlatır. Dükkanda çalışmasını ve derslerinde ona yardım ettiğini anlatınca suraj çok şaşırır. Ve sandiyanın yaptıklarını duyunca morali düzelir.

Mutlulukla eve dönen suraj sandiyanın tatlılar için kese kağıdı hazırladığını görür. Sandiya ya yardım eden suraj birlikte kese kağıtlarını hazırlarken Sandiya özür dilemek için tam zamana diyerek söze girmek ister ama o sırada telefon gelir. Petinin zamansız telefon görüşmesi her şeyi mahveder. Telefonda Sandiyaya boşanma konusunda baskı yaparken Sandiya boşanmayacağını söyler. Bu sırada suraj odadaki kağıtları toplarken olanlar olur ve boşanma kağıtlarını görür.

Boşanma kağıtlarını gören suraj doğal olarak sandiyanın ondan boşanmak istediğini düşünür. Bütün gece gözüne uyku girmeyen suraj sandiyanın boşanma konusunda haksız olmadığını da düşünür. Sürekli geçmişi hatırlayan suraj Santoşun istediği kıvama gelir. Artık işini dahi düzgün yapamayan surajın yardımına yine Sandiya koşar ve ezilen tatlıların kutularını değiştirerek bir krizi önler.

Peki sizce Suraj Sandiya ya ile konuşmadan olayın iç yüzünü öğrenmeden tepki vermesi doğru mu aşağıda yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. böylece bir can yoldaşım dizisi analiz videomuzun daha sonuna geldik. Videomuzu beğenmeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın lütfen. başka bir videoda görüşünceye kadar kendinize iyi bakın hoşça kalın arkadaşlar.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.