37 can yoldasim

Can Yoldaşım 36. Bölüm de Sandiya’nın boşanacağını düşünen suraj sandiyaya kötü davranmaya devam eder. Her şeyden habersiz olan Sandiya da Suraj’ın neden soğuk davrandığına bir anlam veremez. ikilinin arasında ki soğuk rüzgarları fark eden mena neler olup bittiğini anlamak için Sandiya’nın ağzını yoklar ama bir şey öğrenemez.  Sandiya Suraj’a öğlen yemeğinin götürür. Ancak Suraj’ın yine kötü davranarak kalbini kırmasından endişe eden Sandiya temkinlidir.

can yoldasim suraj

Bu korku ve endişe ile yaklaşırken paketi elinden düşürür. Normalde aslında ikilinin arasında bir etkileşim olması gereken yerde gergin anlar yaşanır. Suraj’ın bu tavırları Sandiya’yı oldukça üzer. Akşam olduğunda Suraj’ın tavırları dolayısıyla ne kitap okuyabilmektedir.  Nede dikkatini verebilmektedir. Saat çok geç olmuştur ancak suraj hala eve gelmemiştir. bunun üzerine merak eden Sandiya dayanamaz ve dükana gider.

Suraj Sandiya’yı gördüğünde biraz ilgisiz davranarak eve dönmesini ister. ancak Suraj yaklaşan festivale hazırlık yapmak zorunda olduğunu ve onun için gelemeyeceğini söyleyerek Sandiya’yı eve gönderir.  Ertesi sabah Suraj umursamaz tavırlarını sürdürür. Bu arada Santoş Chavi’nin okulu bırakıp evlenme fikrini Suraj sırf Sansiya’ya inat destekler. Santoş gibi suraj da Chavi’nin evlenmesi gerektiğine ve iyi bir ev hanımı olmasının okumasından daha önemli olduğunu dile getirir.

Chavi’nin okulunu bitirmesi konusunda bir tek Sandiya destekler. Sandiya Suraj’a karşı gelerek okulu bitiremezse bütün emeklerinin boşa gideceğini söylemekten de geri kalmaz.

 

By admin

One thought on “Can Yoldaşım 37. Bölüm Özeti Fragman Analizi – Suraj Sandiya Arası Bozuk”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.