38

Herkese Merhaba yep yeni bir can yoldaşım dizisi analiz özeti ile karşınızdayız. Can Yoldaşım 38. bölüm de neler olacak? suraj gerçeği öğrenecek mi? Sandiya Suraj’ın neden böyle davrandığını öğrenebilecek mi? ve daha bir çok sorunun cevabını size anlatmaya çalışacağım.

Surajın tavırlarına bir anlam veremeyen Sandiya Yemek masasında surajın davranışlarına çok üzülür.
Sandiyanın üzgün halini göre Arun Baba sandiyayı teselli etmek için elinden geleni yapar.
Arun Suraj’ın bir şeyleri içerlerdiğini ve bunun ilerde düzeleceğine inandığını söyleyerek Sandiya’ya destek olmak ister.

Sandiya surajın bu tavırlarının nedeni olarak kendini görmeye devam eder. Çünkü Sandiya Suraj ile en son konuşmalarında çok fazla yüklendiği için bu halde sanıyor. Evlilik kağıdından habersiz olan Sandiya suçu kendinde aramaya devam eder. Aklına başka hiç bir şey gelmez. Çünkü boşanma kağıdını surajın gördüğünden haberi yoktur.

37 can yoldasim

inatçı kızımız Sandiya bu işin peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Suraj ile arasını düzeltmek için özür dilemek ister. Ancak Suraj beyimizin tripleri bitmez ve bir an önce yatağını hazırlar ve uyur gibi yapar. Sandiya Surajın dikkatini çekmek için evde olmadık şeyler yapar ama Suraj hiç bir tepki vermez. Sandiya çekmeceleri hızlıca kapatır bileziklerini sallayarak ses çıkarır. Aslında bunlar kadınların kavgayı başlatmadan önceki ön hazırlıklarıdır. Ancak suraj bu oyuna gelmez ve tepki vermeden uyuyormuş gibi yapmaya devam eder.

Tabiki Sandiya’nın durmak gibi bir niyeti yoktur. Bu sefer farklı bir plan için dışarı çıkar. Dışarı çıkınca bir anda çığlığı basar. Suraj bu sefer tuzağa düşer ve hemen dışarı koşar. Sanidya’yı yerde görünce müdahele etmek ister ama Sandiya izin vermez ve dışardan bak bir şey olmuş mu diye Suraj bunun çok saçma olduğunu ve dışardan bakıldığında görülemeyeceğini söyleyince sandiyanın beklediği fırsat ayağına gelmiştir.

Tabiki insanın incindiğini dışarıdan görmek mümkün değil. Eğer karşımızdaki insan bunu dile getirmezse tabi ki bizim de anlamamız mümkün değil diyerek lafı gediğine oturtur.
Böylece bir videomuzun daha sonuna geldik. Videomuzu beğenmeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın lütfen. Başka bir videoda görüşünceye kadar kendinize iyi bakın hoşça kalın.

By admin

2 thoughts on “Can Yoldaşım 38. Bölüm Fragman Özeti – Sandiya Müthiş bir plan yapar”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.