Hepinize Merhaba Arkadaşlar Tv Alemine Hoş geldiniz. Videomuza başlamadan önce sizden ricam videomuzu beğenerek bize destek olursanız bizi çok sevindirmiş olursunuz. Can Yoldaşım 42. Bölüm de çok acıklı sahneler sizleri bekliyor. Baştan uyaralım mendillerinizi hazırlarsanız iyi olur.

Chavvi nin okulu pek iyi gitmemektedir. Chabi bu nişanlar aslında biraz okuldaki başarısız durumunu gölgelemeyi amaçlamaktadır. Chavvi arkadaşları ile evlilik konusunda konuşurken mena gelir ama söylenenleri duymaz. Eğer Mena konuşulanları duysaydı Chavvi için işler pekte yolunda gitmeyecekti.

Chavi Nişan için salona inerken Santoş onu görür ve kızının şalını takar. Chavvi aşağı indiği zaman kaynanası tarafından kutsanır. Damat’tan güzel hediyeler alan Chavvi mutludur. Chavvi gibi herkes çok mutludur. Evde mutsuz olan tek kişi Menadır. Çünkü Mena Sandiya gibi Chavviyide kıskanmaktadır.

Ev halkı dans ederken herkes mutludur. Bir Tek suraj aklından bir türlü boşanma kağıtlarını çıkaramamaktadır. Suraj sonunda dayanamaz ve bu konuya bir nokta konulması gerektiğine karar verir. Boşanma kağıtlarını dolaba yerleştirdikten sonra Sandiya’dan dolaptan para getirmesini ister. Amacı sandiyaya boşanma kağıtlarını göstermek ve bu konuyu kapatmaktır.

Sandiya dolaptan para almaya gider ve bu arada dolaptaki boşanma kağıtlarını görür. Sandiya boşanma kağıtlarını unuttuğu için gördüğünde şaşırır. Sandiya daha bu şaşkınlığı atlatamamışken suraj gelir ve kağıtları Sandiyanın elinden alır. Sandiya Suraja Boşanma kağıtları ile ilgili gerçekleri açıklamak için çabalasa da Suraj buna izin vermez. Aşağıda nişan töreni ile ilgilenmesi gerektiğini söyleyerek bu konuyu daha sonra konuşuruz diyerek uzaklaşır.

Bu sırada Chavvinin kaynanası çeyiz istemediğini ve çeyize yapılacak harcamaların Chavvinin eğitimi için harcanmasını teklif edince işler iyice karışır. Herkes Chavvinin kaynanasını Sandiyanın yönlendirdiğini düşünür. Zaten evde ne olsa sorumlusu Sandiya oluyor. Sandiya Chavvinin kaynanasını yönlendirmediğini söylese de Suraj dahil kimse inanmaz. Hatta Suraj Sandiyanın Chavviyi kıskandığını iddia etmesi bardağı taşıran son damla olur.

Sandiya artık tahammül edemez bir duruma gelir. Suraj Tahammül edemiyorsan neden gitmiyorsun der. Daha sonra odalarına çıkarlar ve tartışma orada da devam eder. Sandiya kendini anlatmaya çalışır. suraj sert konuşmaya devam eder. Sandiyaya Dosyaları imzalayacağını ve onu preti’ye bırakacağını söyleyince Sandiyanın söyleyecek bir şeyi kalmaz ve kabul eder. Çiftimiz odalarından valizlerle çıkınca evdeki herkes şok olur.

Evde Sandiyanın gitmemesi için çabalayan tek kişi Chaturidir. Ama suraj onu dinelemez ve yola koyulurlar. Santoş bile Sandiyanın gitmesini istemez ve Gelin kaynana arasında böyle şeylerin olabileceğini söyleyerek ikna etmek istese de suraj kararlıdır. Çiftimiz arabaya binerek oradan uzaklaşırlar.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın