48

Can Yoldaşım 56. Bölüm Fragman Analiz videomuza hoş geldiniz Arkadaşlar. Öncelikle Suraj ile Sandiyanın mutlu olmasına sevinenler ve Santoş hep bu şekilde kalsın Sandiya’yı üzmesin diyenler videomuzu beğensin sayımızı herkes görsün arkadaşlar. Sandiya sonunda Surajın iyiliği için istediği özgüveni sonunda yerine gelmiştir. Zaten Sandiya Surajın yarışmaya katılmasını en çok bunun için istemişti. Sandiya çok iyi biliyordu ki Surajın özgüveni yerine gelirse ikisinin sorunlarla baş etmesi daha kolay olacaktı. sonunda istediği oldu ve Surajın kendine olan güveni arttı.

Yarışmada gözleri kapalı bir şekilde yemek yapan suraj büyük finale adını yazmayı başarır. Surajın yarışmada gösterdiği başarı Sandiya başta olmak üzere Annesi santoş ve Babası Arunu gururlandırır. Santoş çiftimizi baş başa bırakmak için başının ağrıdığını söyleyerek otele döner. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen Sandiya Ve Suraj şehirde gezintiye çıkarlar. Bu bölümde özellikle çok romantik anlar yaşanacak o yüzden sakın kaçırmayın derim.

Şehirde gezintiye çıkan çiftimiz bir fotoğrafçıya girerler. Fotoğrafçıda polis üniformasını gören Sandiya çok etkilenir. Babası ile olan anıları gözünün önüne gelir ve duygulanır. Sandiya üniformayı giyerek dışarı çıkınca Suraj çok şaşırır ve gerçek bir polisten farksız olduğunu söyler. Bu arada ikilimiz bir birine git gide daha da yakınlaşırlar.

Fotoğrafçıdan çıktıktan sonra geziye devam eden çiftimiz Bir birlerini ne kadar sevdiklerini hisseder ve bakışırlar. Bu sırada Evlenme teklifi eden bir genci gören suraj gaza gelerek oda sandiya’ya olan duygularını itiraf eder. Sandiya duydukları karşısında çok mutlu olur. Suraj Aynı itirafları Sanidya’dan da beklerken sandiya kaçar. Ama çok fazla uzaklaşamaz ve Suraj onu yakalar. Sandiya da daha fazla dayanamaz ve oda Suraj’a aşkını itiraf eder.

By admin

One thought on “Can Yoldaşım 56. Bölüm Özeti – 24 Eylül 2021 Cuma”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.