Olayların Gizemi Artıyor!  Emily’den dolayı Kaygılanan Sandiya için işler giderek daha da Gizemli bir hal alıyor. Masa’nın Emily’e verdiği beyaz sari. Bu gizemli Kadının Emiliye ilgi duyması. Ve diğer işaretler. Hem Sandiyanın Hemde ekran başında diziyi izleyen seyircileride düşünmeye sevk etti.

Masa’nın birşeyler gizlediğini farkeden sandiya gerçeği aramak ister. Kadının Oğlunu kaybettiği için delirdiğini öğrenen sandiya gizemi aşikar etmek için kolları sıvar. Zehir hafiye sandiya’nın gergin olduğunu gören suraj müdahale etmek ister ve sandiya’yı sakinleştirir.

Masa’nın konuşmalarına şans eseri kulak misafiri olan olan Sandiya Meczup kadının oğlunun ölümüne neden olan gerçeğin peşine düşer. Oğlunun neden ve nasıl öldüğünü öğrenmek isteyen Sandiya’nın çözmesi gereken başka sorunlar vardır.

Sabah Emily’nin ailesi sandiya’dan destek ister ve Masa konu hakkında ki görüşlerini merak eden aile Sandiyaya sorar. Kendini psikolojik bir baskı altında hisseden Sandiya buna erken cevap vermek istemez. Sandiya masa ile konuşmak ister. Ancak Masanın Fikrini açıkça beyan etmesi sandiyanın işine gelmiştir.

içerik ile ilgili Arama Terimleri:

can yoldaşım 95 bölüm özeti,
can yoldaşım 95 bölüm izle,
can yoldaşım 95 bölüm,
can yoldaşım izle,
can yoldaşım,
can yoldaşım full izle,

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin