Çankırı şabanözü nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. şabanözü ilçesinde 31 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca şabanözü ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Çankırı İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

şabanözü ilçesinin 31 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Çankırı 31 Mayıs 2022 şabanözü Nöbetçi Eczaneler
Çankırı şabanözü nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün şabanözü ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

şabanözü 31 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Çankırı ili size en yakın eczane nerede? Çankırı ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Çankırı ilindeki 31 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

şabanözü Nöbetçi Eczaneler Listesi için şabanözü Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

şabanözü Nöbetçi Eczaneler Bugün

şabanözü ilçesi size en yakın eczane nerede? şabanözü ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın