Devlet Bahçeli'den Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki: Bu zihniyet sırça köşklerde samanlık türküsü söyler

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli, Selahattin Demirtaş ve Osman Kavala’nın serbest bırakılmasını isteyen Kılıçdaroğlu’na ateş püskürdü, "Eğer cesaretin varsa, eğer mertsen bu soruyu gözü yaşlı şehit evlatlarına sor. Şehit analarının, babalarının gözünün içine bakarak sor" dedi. Bahçeli, Suriye’nin kuzeyine TSK tarafından bir operasyonun zorunlu olduğunu da vurguladı.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Suriye’nin kuzeyindeki teröristlerin temizlenmesi için operasyonun mutlak bir zorunluluk olduğunu belirtti. Bahçeli, Yunanistan ile ABD’nin anlaşmasına tepki gösterdi, "Açıkça söylüyorum, NATO içinde Türkiye’ye siper kazılmaktadır." dedi.

Bahçeli, Kılıçdaroğlu’nun Osman Kavala ve Selahattin Demirtaş’ın tutukluluk nedenlerini sorması ve serbest bırakılmasını istemesine çok sert sözlerle tepki gösterdi, "Eğer cesaretin varsa, eğer mertsen bu soruyu gözü yaşlı şehit evlatlarına sor. Şehit analarının, babalarının gözünün içine bakarak sor" ifadelerini kullandı.

Kanalımıza Abone Olmak İçin : http://turkuvazvideo.com/qk2smd

Sosyal Medya
https://www.facebook.com/ahaber.com.tr/

https://www.instagram.com/tvahaber/

#Ahaber #Haber #DevletBahçeli #KemalKılıçdaroğlu

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin