Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Program’ı Yine Trajedik Bir Konunun Şahidi Olarak Yaşanmış Olan Bir Ölüm Gerçeğin’in Ne Olduğunu Ortaya Çıkarmak için Kolları Sıvamıştır.İş yerinde Çalışmakta Olup Bir Kaza Sonucu Ölen Gökan’ın Aslında Ölüm Plan’ı ile Öldüğü Gündem’de Olunca Olayların Gidişatı Değişmeye başlamıştı.Bakalım Gökan’ın Ölüm Sır Perdesi Arkasında Neler Ver !!

GERÇEKLER GÜN YÜZÜNEMİ ÇIKIYOR !!

Latife Hanım Oğlu Gökan’ın Bir Kaza Sonucu Ölmediğini Ve Planlı Bir Saldırıya Kurban Gittiğini Dile Getiriyordu.Gökan’ın Her Gece Annesi’nin Rüyasına Girip Beni Öldürdüler Diye Haykırması Latife hanım’ın Artık Oğlunun Bir Suikaste Gittiğini Düşünmesine Sebep Olmuştur.ihtimaller Üzerinde Yorum yapan Program Sunucuları ise Bu Olayın Tamamen Bir Planlanmış Bir Kaza Olduğunu Dile Getirmeleri Olayları iyicene Tırmandırmaya Başlamıştır.

Eşi Gökan’ın Ölüm’ünden Hemen Sonra Onur ile Bir Birliktelik Yaşayan Berrin Bütün Şüpheleri Üzerine Çekmiştir.Berrin ile Onur arasında Birliktelik Acaba Çok Önceden Varmıydı ? Onur ile Berrin’in Birliktelikleri Bu Kazan’ın Tamamen Bir Planlanmış Olduğunu Ve Gökan Ölürse Sigorta’dan Belirli Bir Para Alınacağı Söz Konusu Olması Herkesin Kafasını Karıştırmıştır.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Program’ı yine Dop Dolu heyecanlı Bir Bölüm ile Sizlerle Show Tv Ekranlarında Sizlerle Olmaya Kaldığı yerden Devam Ediyor.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin