Diyarbakır Yeni̇şehi̇r nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. Yeni̇şehi̇r ilçesinde 29 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yeni̇şehi̇r ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

Yeni̇şehi̇r ilçesinin 29 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır 29 Mayıs 2022 Yeni̇şehi̇r Nöbetçi Eczaneler
Diyarbakır Yeni̇şehi̇r nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün Yeni̇şehi̇r ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

Yeni̇şehi̇r 29 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Diyarbakır ili size en yakın eczane nerede? Diyarbakır ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Diyarbakır ilindeki 29 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

Yeni̇şehi̇r Nöbetçi Eczaneler Listesi için Yeni̇şehi̇r Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

Yeni̇şehi̇r Nöbetçi Eczaneler Bugün

Yeni̇şehi̇r ilçesi size en yakın eczane nerede? Yeni̇şehi̇r ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın