ebru yasardan tartisma yaratacak sahne kostumu aciklamasi lnjX8kOt
ebru yasardan tartisma yaratacak sahne kostumu aciklamasi 0 1gca6DeN

Harbiye konserine değer verdiği söyleyen Ebru Yaşar, giyeceği sahne kıyafetinin hayli savlı olacağını belirterek, “Kendimce tezli. Açık değil. Mayo bikini değil, sahneye yakışacak bir kıyafet” dedi.

ebru yasardan tartisma yaratacak sahne kostumu aciklamasi 1 8EHOEWeE

Ünlü müzikçi, son devirde bayan müzikçilerin tezli sahne kostümlerin eğreti bulduğunu açıklayıp, tartışma yaratacak açıklamalarda da bulundu.

ebru yasardan tartisma yaratacak sahne kostumu aciklamasi 2 mzMs4MVP

“KİMİNE YAKIŞMIYOR”

“Kimine yakışıyor, kimine yakışmıyor” diyen Ebru Yaşar, savlı kıyafetleri özenti bulduğunu söyleyip, son periyotta kıyafetleriyle sahneye damga vuran isimleri eleştirdi.

ebru yasardan tartisma yaratacak sahne kostumu aciklamasi 3 7ak1CkzI

Yaşar, “Büyük sahnelerde tahminen çok hoş oluyor lakin bizde biraz özenti üzere duruyor güya. Hala bizde oturmadı o. Bir tık özenti kalıyor. Tahminen sahneye nazaran tasarlanmıyor kıyafetler…”

ebru yasardan tartisma yaratacak sahne kostumu aciklamasi 4 2w53e3T5

“EĞRETİ DURUYOR”

“Biraz sakil duruyor. Özenti duruyor bana nazaran. Biraz dikkat çekmek için yapıyor olabilirler. Dünya starlarına çok yakışıyorlar. Sahneleri çok büyük o yüzden onlara yakışıyor tahminen de. Bizde eğreti duruyor bence.” sözlerini kullandı.

ebru yasardan tartisma yaratacak sahne kostumu aciklamasi 5 HhqlWQrK

Ebru Yaşar, Tarkan’ın koronavirus salgını bitene kadar konser vermeyeceğini biçimindeki açıklamalarını, “Kendi tercihi, olabilir. Yurt dışında yaşadığı için gelmek istemiyordur şu sıralar fakat bizler çıkıyoruz tedbirler altında…”

ebru yasardan tartisma yaratacak sahne kostumu aciklamasi 6 NTQXBfGW

“HAYAT DEVAM EDİYOR”

“Hayat devam ediyor arkadaşlar bir biçimde. Hepimiz işimizi özledik ve işimizi yapmak istiyoruz. Ben işime hürmet duyuyorum. Emek verdim albüm yaptım” kelamlarıyla kıymetlendirdi.

ebru yasardan tartisma yaratacak sahne kostumu aciklamasi 7 MOQaCWcm

Yaşar, “Bu tıp kararlar mali tablo ile ilintili mi sizce?” sorusuna ise gülerek “Bizim gereksinimimiz var, Tarkan’ın muhtaçlığı yok. Bu olabilir” yanıtını verdi.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir