Harbiye konserine değer verdiği söyleyen Ebru Yaşar, giyeceği sahne kıyafetinin hayli savlı olacağını belirterek, “Kendimce tezli. Açık değil. Mayo bikini değil, sahneye yakışacak bir kıyafet” dedi.

Ünlü müzikçi, son devirde bayan müzikçilerin tezli sahne kostümlerin eğreti bulduğunu açıklayıp, tartışma yaratacak açıklamalarda da bulundu.

“KİMİNE YAKIŞMIYOR”

“Kimine yakışıyor, kimine yakışmıyor” diyen Ebru Yaşar, savlı kıyafetleri özenti bulduğunu söyleyip, son periyotta kıyafetleriyle sahneye damga vuran isimleri eleştirdi.

Yaşar, “Büyük sahnelerde tahminen çok hoş oluyor lakin bizde biraz özenti üzere duruyor güya. Hala bizde oturmadı o. Bir tık özenti kalıyor. Tahminen sahneye nazaran tasarlanmıyor kıyafetler…”

“EĞRETİ DURUYOR”

“Biraz sakil duruyor. Özenti duruyor bana nazaran. Biraz dikkat çekmek için yapıyor olabilirler. Dünya starlarına çok yakışıyorlar. Sahneleri çok büyük o yüzden onlara yakışıyor tahminen de. Bizde eğreti duruyor bence.” sözlerini kullandı.

Ebru Yaşar, Tarkan’ın koronavirus salgını bitene kadar konser vermeyeceğini biçimindeki açıklamalarını, “Kendi tercihi, olabilir. Yurt dışında yaşadığı için gelmek istemiyordur şu sıralar fakat bizler çıkıyoruz tedbirler altında…”

“HAYAT DEVAM EDİYOR”

“Hayat devam ediyor arkadaşlar bir biçimde. Hepimiz işimizi özledik ve işimizi yapmak istiyoruz. Ben işime hürmet duyuyorum. Emek verdim albüm yaptım” kelamlarıyla kıymetlendirdi.

Yaşar, “Bu tıp kararlar mali tablo ile ilintili mi sizce?” sorusuna ise gülerek “Bizim gereksinimimiz var, Tarkan’ın muhtaçlığı yok. Bu olabilir” yanıtını verdi.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin