Edirne Lalapaşa nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. Lalapaşa ilçesinde 31 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca Lalapaşa ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Edirne İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

Lalapaşa ilçesinin 31 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Edirne 31 Mayıs 2022 Lalapaşa Nöbetçi Eczaneler
Edirne Lalapaşa nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün Lalapaşa ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

Lalapaşa 31 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Edirne ili size en yakın eczane nerede? Edirne ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Edirne ilindeki 31 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

Lalapaşa Nöbetçi Eczaneler Listesi için Lalapaşa Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

Lalapaşa Nöbetçi Eczaneler Bugün

Lalapaşa ilçesi size en yakın eczane nerede? Lalapaşa ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın