Hepinize Merhaba Arkadaşlar  emanet dizisi 210. Bölüm  Fragman analizi ile karşınızdayız. Videomuza başlamadan önce artık seher ile yaman mutlu olsun diyenler ve Fikreti çok sevdik lütfen senaristler Fikreti de Çorbacı selim gibi hain yapmayın diyenler videomuzu beğensin sayımızı herkese gösterelim.

Yaman ile seher barışacak mı? Seher konağa geri dönecek mi. Yaman sehere gerçekleri itiraf edecek mi. ve daha bir çok sorunuzun cevabını bu videoda bulacaksınız arkadaşlar. Yaman sonunda seheri buldu. Yusuf ile amcasının kavuşması hepimizi duygulandırdı. Yeni sezona çok hızlı bir giriş yapan emanet dizimiz umarız böyle devam eder diyerek videomuza devam edelim.

Yaman seherin konağa gelmeyeceğini bildiği için şimdilik Yusuf ile seherin hayatına yeniden girebilmek için her şeye sabredecek. Seher de Yusuf için başlarda yamanın yanlarında kalmasına müsaade edecek. Ancak zaman geçtikçe aynı evde yaşayan seher ve yaman bir birine daha da yakınlaşacak.

Geçtiğimiz sezon Çorbacı selim yamana ve sehere çok büyük acılar yaşattığından dolayı başlarda fikret karakterine de fazla güvenmeyecek. Büyük bir ihtimal ile Fikretin iyi bir insan olduğunu gören yaman zamanla onunla da yakınlaşacak. Zaten fikretin bütün hayatı hasta kızı olduğu için başka bir şeyle ilgilenmeyecek.

Fikretin sehere yakınlığı bir abi gibi olacak. Bu da yamanın gözünden kaçmayacak. Zamanla Fikret ile yakınlaşan yaman kızının hasta olduğunu öğrenecek ve fikretin kızını tedavi ederek ona büyük bir iyilik yapacak. Yamanın bir kez daha ne kadar büyük bir kalbi olduğunu gören seher de yamana daha da yakınlaşacak.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz. Sizce Yaman sehere gerçekleri anlatacak mı? aşağıda yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. Şimdilik bu videomuzun da sonuna geldik. Başka bir videda görüşünceye kadar kendinize iyi bakın hoşça kalın arkadaşlar.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin