Hepinize Merhaba Arkadaşlar yepyeni bir emanet dizisi analiz videosu ile karşınızdayız. videomuza başlamadan önce Geçtiğimiz bölümü beğenenler ve Seher ile Yamanın buluşması çok güzeldi diyenler videomuzu beğensin kaç kişi bizimle aynı fikirdeymiş görelim.

Yaman seherin gönlünü nasıl alacağını çok iyi biliyor diyerek Özetimize başlayalım. Yaman özellikle seherin yüzüğü sakladığını gördüğünde umutları daha da artacak. Bu arada geçtiğimiz bölüm analizlerimizde Seherin konağa dönüşünde Yusuf etkisi çok olacak demiştik. Fragmandan anladığımız kadarı ile Yaman ile Yusuf’un buluşmasında duygulu anların ardından seher Yusufu amcasından ayırmaya hakkı olmadığını düşünecek.

Başlarda yaman ile seher birlikte kalacaklar ancak daha sonra ikilimiz konağa dönmek zorunda kalacak. Her geçen gün seher ile yamanın arası biraz daha düzelecek. Seherin etrafındaki insanlarda yamanın kocası olduğunu öğrenecek.

Öte yandan ali komiser cephesinde sular durulmuyor. Aslına bakarsanız geçtiğimiz sezon Ali komiser tarafında baya bir eksik vardı. Geçtiğimiz sezonda en çok şikayet Ali komiser ve ekibinden geliyordu. Şimdi diziye yeni katılan duygu komiserin ekibe katkısını hep birlikte göreceğiz. Duygu Ali komiser ile zıtlaşacak ve bu zıtlaşmadan bir aşk doğacak. Zaten kiraz oyunculuğu ile kendini ispatlamıştı. Şimdi kirazın yerine gelen duygu Ali komiseri bir hayli zorlayacak. Aslında kiraz pasif bir roldeydi çaresizdi. Ancak şimdi Ali komiserin yanında tamamen özgüveni yerinde bir oyuncu olacak. Bütün bunlar emanet dizisinin daha çok izlenmesine neden olacak. Peki siz ne düşünüyorsunuz. Emanet dizisi Geçen sezon mu daha iyiydi yoksa bu sezon mu aşağıda yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. Böylece bir videomuzun daha sona geldik. Videomuzu beğenmeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın lütfen. Şimdilik kendinize iyi bakın hoşça kalın arkadaşlar.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin