216

Hepinize Merhaba Arkadaşlar Tv Alemine Hoş Geldiniz. Emanet Dizisinin Sırlarından birisi olan Yamanın abisi Yalçın ile ilgili analizimizi yapmadan önce Videomuzu beğenerek bize destek olursanız çok seviniriz. Çünkü emek verip saatlerce video hazırlamaya çalışıyoruz. Sizde bu emeğin karşılığı olarak bir beğeniyi çok görmeyin lütfen. Şimdiden Beğeni butonuna Tıkladığınız için Teşekkür ederim.

Yamanın abisi ile ilgili dizide fazla bir ipucu verilmedi. Bir çok sahnede Yalçın ile ilgili bu belirsizlik kafamızda soru işaretlerine neden oluyor. Dizide Yalçın sadece yok deniyor. Yamanın abisi Yalçın ölmüş gibi gösteriliyor. Ancak bu tamamen Nazmiye hanımın bizi yönlendirmesi diyebilirim. Çünkü daha ilk bölümde Kevser ölmeden önce telefon da konuşurken Nerdesin hayatımı mahfettin Demişti. Hemen sahneyi sizlere hatırlatalım. Dikkat ettiyseniz Kevser çık ortaya diye bağırıyor Telefondaki kişiye Tahminimce Telefonda kişi Yamanın abisi yalçındı. Belki yaptığı yasadışı bir eylem yüzünden ortadan kaybolması gerekiyordur. Ben Yalçının ölmediğine eminim Büyük ihtimalle önümüzdeki bölümlerde o da ortaya çıkacaktır. Neden bu kadar emin konuştuğumu sorarsanız. Yaman nedim ile konuştuğunda Annesiz babası Kalan tek çocuk yusuf demiyor. Annesini Kaybeden tek çocuk yusuf değil diyordu. Yani yalçın yaşıyor.

Peki siz ne düşünüyorsunuz yamanın abisi yalçın yaşıyor mu. Yoksa Öldü mü. Sizin yorumlarınızı okuduğum zaman muhteşem tespitlerinize çoça şahit oldum. Onun için Özellikle rica ediyorum Beğeni ve yorumlarınızı Bizden esirgemeyin. Böylece bir videomuzun daha sonuna geldik. Videomuzu beğenmeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın lütfen. Başka bir videoda görüşünceye kadar kendinize iyi bakın hoş kalın hoşça ve Sevgiyle kalın arkadaşlar.

By admin

2 thoughts on “Emanet 215- 216. Bölüm Özeti – Yalçın Ne Zaman Gelecek”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.