Tv Alemine Hoş Geldiniz. Emanet dizisi Analiz videomuza başlamadan önce sizden rica etsem beğen butonuna tıklayarak destek olursanız bana muhteşem bir iyilik yaparsınız. Emanet yeni bölümde neler olacak. Yaman ile Seher ne zaman çocuk sahibi olacak. Zuhal eli kolu bağlı duracak mı. Duygu komiser ve Ali aşkı başlayacak mı. ve daha bir çok sorunun cevabını videomuzda bulacaksınız.

Yaman sehere nefes almadan yürüyor. Hiç bir fırsatı kaçırmayan yamanın keyfine diyecek yok. Ayağına gelen her fırsatı değerlendiren yaman sonunda seher ile aynı yatağa girdiler. Bundan sonrası artık çocuk beklemek olur. Tabi ki bunun için erken olduğunu düşünenler de var. ancak Yaman ile Seher yakınlaştıktan sonra muhtemelen zuhal devreye girecek ve çiftimiz yine ayrılmanın eşiğine gelecek ve o zaman da toparlayacak olan da bebek konusu olacaktır.

Yaman Zuhali konaktan uzaklaştırmaz ise önümüzdeki hafta kesinlikle bir şeyler olacaktır. Bu kadar mutluluğa biz sadece sezon finallerinde gördüğümüz için korkuyoruz. Ali komiser Duygunun peşinden bir an olsun ayrılmıyordu. Şimdi birde Ankara mafyası işin içine girdi. Artık Aliyi kimse duygunun yanından ayıramaz.

Peki sizce zuhal konaktan gönderilmeli mi. siz bu konuda benim gibi mi düşünüyorsunuz merak ediyorum. Aşağıda yorumlarınızı bekliyorum. Böylece bir videomuzun daha sonuna geldik. Başka bir videoda görüşünceye kadar kendinize iyi bakın hoşça kalın.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin