Tv Alemine hoş geldiniz. Yine muhteşem bir bölümü geride bıraktık. Bu hafta mutluluk haftamız. Yaman ile Seher Artık hep mutlu olsun isteyenler. Ayrıca Kötülükten usandık diyenler videomuzu beğensin kaç kişi bizimle aynı görüşteymiş görelim. Emanet yeni bölümde neler olacak. Yaman ile Seher ne zaman aşlarını itiraf edecek.

Yaman ayağına gelen hiç bir fırsatı kaçırmıyor. Yamanın seheri öpmesinin zamanı geldi. Ancak yamanın önünde ki en büyük engel Nazmiye hanım. bu nasıl bir senaryodur. Yaman seheri öpene kadar yataklara düşecek. Yaman seherin aşkından ölürken seher de yamana aşık olduğunu itiraf etti. Hatta yaman seherin ona aşık olduğunu duydu. Bu saatten sonra yamanı kimse tutamaz.

Yaman baktı seheri konakta öpemiyor. Çocukluğunu bahane ederek seheri ormana götürdü. Biliyorum Fragmanı izlerken sizde benim gibi düşündünüz ve yüzünüzde bir tebessüm oluştu. Şimdi korkarım yaman tam seheri öpeceği sırada çalıların arasından kedi falan çıkar. Ve olayın büyüsü bozulur. Yamanın seheri öpme planları ikbalin hain tuzaklarına benzedi. Bir türlü planı tutmuyor. Hep nazmiyenin yüzünden. Ülke nefesini tutmuş Yaman Seheri öpsün diye bekliyor. ama Nazmiye hanım her seferinde kalemini silah gibi kullanıp yamanın planını bozuyor. Eğer cuma gününe kadar yaman seheri öpemezse korkarım önümüzdeki hafta kötülükler başlayacak.

Peki siz ne düşünüyorsunuz. Yaman artık seheri öpse ve çocuk gündeme gelse güzel olmaz mı. aşağıda yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. Böylece bu videomuzun da sonuna geldik. Başka bir videoda görüşünceye kadar kendinize iyi bakın hoşça kalın.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin