Tv Alemine Hoş Geldiniz. Emanet Dizisi Videomuza Başlamadan Önce Videolarımıza sürekli yorumları ile Destek olan abonelerimize Teşekkür ederiz. Kanalımızı ülke dışında takip eden Brezilyada ispanyada Azerbaycan da ki abonelerimize selam göndererek başlamak istedik. Yaman ile Seher ne zaman konaktan uzaklaşsa çok mutlu oluyor diyenler. Zuhal seher ile yamana zarar vermesin isteyenler videomuzu beğenin sayımızı herkes bilsin.

Yaman ile Seher bir birine bu kadar yakınlaşmışken artık karı koca olsun. Çok uzamasın sıkılırız. Garibim yaman seheri öpmek için her şeyi yaptı ama Nazmiye hanımın kalemini bir türlü geçemedi. Artık izleyenler Bir yakınlaşma bekliyor. Yaman seheri öpsün ki artık bebek için gün saymaya başlayalım. Zaten diziyi izleyenlerin büyük çoğunluğu yaman ile seher aşkı için izliyor.

Öte yandan ali komiser duyguyu etkilemeye devam ediyor. Annesi ile arasını düzeltmeyi başaran Ali komiser duyguyu çok mutlu etti. Duygu bunu öğrenince muhtemelen yine bir kuru fasulye yemeye giderler. Bu sefer artık rahat rahat yemeklerini yerler umarım. Bu arada Zuhal artık planına başladı. Ama sakın yaman şimdi zuhali konaktan kovmasın. Çünkü seher ile yamanın mutluluğundan daha büyük bir işkence olamaz.

Bir kaç gün daha zuhal konakta kalsın ki seher ile yamanın mutluluğuna şahit olup kahrından çatlasın. Şimdi çiçek sürekli zuhale gidip seher ile yaman kahve içiyor Diyecek. Yaman seher için akşam yemeği hazırlatıyor diyecek ve zaten deli olan zuhal iyice çıldıracak.

Böylece bir videomuzun daha sonuna geldik. Sizce de Zuhalin kahrolmasını izlemenin zamanı gelmedi mi. siz bu konuda ne düşünüyorsunuz. Aşağıda düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşırsanız çok sevinirim. Başka bir videoda görüşünceye kadar kendinize iyi bakın hoşça kalın.

Emanet 236 Bölüm Fragman Özeti – Yaman Seher Yatak Odasında Legado 236Kaynak

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin