hqdefault 99

Tv alemine Hoş Geldiniz. Muhteşem bir haftanın ardından korku dolu bir haftanın korkusuyla Emanet dizisine başladık. Videomuza başlamadan önce sizden ricam videolarımızın daha çok kişiye ulaşması için videomuzu beğenip kanalımıza abone olursanız bize muhteşem bir güzellik yaparsınız. Bizde çok mutlu oluruz. Emanet yeni bölüm fragmanında nihayet kötülüğün yeni yüzü sahneye çıktı.

Nedim zuhalin tuzağına düştü ancak yaman pek inanmadı. Beni en çok sevindiren yamanın zuhalin duygu sömürüsünden etkilenmemesi oldu. Zaten fragmanda her şey açık bir şekilde verildi. Zuhal çiçeğe meyve suyuna ilaç koymasını söyleyecek. O meyve suyunu içen yusuf rahatsızlanacak. Zuhal planını yaptı ama gece yatak odasına kadar giden seher ile yamanı artık bu kutsal yoldan kimse döndüremez.

Anladığımız kadarıyla senaryo ekibi bu sezon bize yaman ile seherin bebeğini gösterecek. Artık karı koca gibi davranmaya başlayan yaman ile seherin bir bebeği olsun. Bence zamanı geldi. Öte yandan Ali de Duygudan hoşlandığını anlamaya başladı. Bu önümüzde ki günlerde ali ile duygunun daha da yakınlaşacağını gösteriyor.

Bence artık seher ile yamanın biraz mutlu olması lazım. Duygusalık ve dram kısmında Ali ile Duygu olsa daha iyi olur. siz bu konuda ne düşünüyorsunuz. Yaman ile seherin mutlu olmasının zamanı gelmedi mi. Aşağıda yorumlarınızı sabırsızlık ile bekliyorum. Başka bir videoda görüşünceye kadar şimdilik kendinize iyi bakın hoşça kalın.

Emanet 237. bölüm , Emanet 237. bölüm izle, Emanet 237. bölüm Fragman Özeti, Emanet 237. bölüm tüyoları, Emanet 237. bölüm neler olacak, Emanet 237. bölüm fragman özeti, Emanet 237. bölüm fragman tahminleri,Emanet 237bölüm fragmani, emanet 237bölüm 2.Sezon, Tráiler del episodio de Legacy 237, Emanet 237. Bölüm Fragman Özeti Legacy Episode237 Promo English & Spanish subs, emanet 237, Mostenirea Epi 237 Subtitrat Romana , emanet237bolum, emanet2sezonragmani, Emanet 237, Legacy 237episode trailer ,

By admin