emanet 239 ozeti
11 / 100

Emanet Dizisi Yeni Bölüm de Malesef Ziya abi hevesimizi kursağımızda bıraktı. Ardından izlediğim fragman da Arif baba Umutlarımı yıktı.Yaman şimdi Annesinin ortaya çıkmasıyla delirecek. Sinirlerine hakim olamayacak. Hal böyle olunca tanıdığımız eski lakabıyla Yaban yaman ortaya çıkacak. İlk üzeceği kişide seher olacak. Seher doğal olarak yamana kızacak ama sabredecek. Yamanın kaba davranışları yüzünden seher ile yamanın arası açılacak.

Mübarek dizide ihtiras bitmiyor. Tam dram azaldı derken hareket başlıyor. Şimdi yamanın annesi ortaya çıkınca ne olacak. Muhtemelen Yaman annesini konağa sokmayacak. Ziya abi yine bize saç baş yoldurmaya başlayacak. Çünkü Ziya yaman gibi değil annesini gördüğü anda çocuk gibi olacak.

247438832 1503892846646330 4884012344644457903 n

Geçtiğimiz günlerde bir video hazırlamıştım size hatırlarsanız. O videoda Yamanın Annesini geleceğini söylemiştik. Yamanın annesi kapının önünde bayılacak ayılacak. Bir şekilde kendini konağa atacak. Çünkü Yaman ile Seherin arası düzeldi. Dizide bir tane kötü yetmediği için ikinci kötünün gelmesi gerekiyordu.

Herkesin tahmin ettiği gibi yeni kötümüz çiçek değil galiba yamanın annesi olacak. Yamanın annesi ile seher anlaşamayacak. Bu senaryoyu muhtemelen hatırladınız. Sizce hangi diziye benzeyecek Emanet Aşağıda yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. Böylece bir videomuzun daha sonuna geldik. Başka bir videoda görüşmek üzere kendinize iyi bakın hoşça kalın arkadaşlar.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir