ali yaman
9 / 100

Emanet yeni bölümde bizi neler bekliyor. Emanet yeni bölümde Arif baba ölecek mi. Yaman ile Ali Kardeş olduklarını öğrenecek mi. Seher ile Yaman halvet görecek mi diye sormuyorum ona benim bile umudum tükendi.

Fragmandan anladığımız kadarıyla arif baba diziden ayrılacak gibi görünüyor. Aslında ben her şeye rağmen buna inanmak istemiyorum. Arif baba dizide en sevilen karakterlerden biri olarak iki sezondur oynuyor. Nazmiye hanımın böyle bir riski göze alacağını düşünmüyorum. Arif baba ölmeyecek. Neden Diye sorarsanız. Arif baba yamanın annesine Çocuklarla birlikte savaşacağız dedi. Bu bir ikincisi Nazmiye hanım ters köşe yapmayı sever buda beni umutlandıran ikinci seçenek.

Sosyal medyada ki dedikodularda muhtemelen spoylır veren kişi kimse setten bu kareyi gördüğü için söylemiş olabilir. Muhtemelen Arif baba öleceğini düşünerek Kardeş olduklarını söyleyecek. Ancak yaman ile ali Arif babayı hastaneye yetiştirecekler. Aslında Arif baba yamanın annesine sırtını döndüğünde çok korktum. Galiba Arif babayı vuracak diye düşündüm. Kadın iyi oyuncuymuş gerçekten helal olsun.

Yamanın annesinin kanser hastalığına da pek inanmadım açıkçası zamanında Cavidan’ın gözyaşlarıyla ömür tükettiğimiz için olsa gerek. Yamanın annesine de hastalığına da inanmadım. İşin altından bakalım ne çıkacak. Bu arada Emanet 238. Bölüm de Yaman çünkü biz kardeşiz derken ziya abiyi kast ediyordu. Birileri Ali için söylemiş dese de ben ona pek inanmadım. Çünkü fragmanda söyleyip söylemediği belli olmuyordu.

Böylece bir videomuzun daha sonuna geldik. Peki siz Yamanın Annesine inandınız mı. Siz ne düşünüyorsunuz aşağıda yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. Başka bir videoda görüşünceye kadar kendinize iyi bakın hoşça kalın.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir