242
10 / 100

Öncelikle şunu ifade etmem lazım. Arif Babanın ölümü gerçekten çok gereksizdi. Emanet dizisi izleyicilerinin Yaman ile Seher den sonda en çok sevdiği karakteri dizide öldürmek çok saçma değil mi.

Böyle bir karakteri öldürerek hata yaptığınızı kabul edin. Zaten geçtiğimiz videomuzda yamanın annesine inanmadığımızı söyledik. Tekrar etmeye gerek kalmadı. Fragman da ne kadar haklı olduğumu gördünüz. Tek tesellim yamanın Annesini konağa sokmayacağına olan inancım. Ziya abi büyük ihtimal Annesine inanacak. Değiştiğine inanacak ve yamanı ikna etmeye çalışacak. Daha da beteri var. Seher de ziya abiye inanacak.

Seher ziya abinin tarafını tutacak ve melek yüzlü şeytan annesinin konak bileti olacak. Yaman da sevdiklerini kıramayacak ve konağa gelecekler. Daha sonra ne olacak biliyor musunuz. Başlarda Annelik yapmaya çalışacak ama yaman yüz vermeyecek. Melek gibi bir Anne olacak. Daha sonra zuhal bu fırsatı değerlendirecek ve konaktaki kötülerin sayısı ikiyken üç olacak. iyiler iki Kötüler üç kişi olacak.

Hatta size şunu da söyleyebilirim. Annesi ve Zuhal birlik olunca konakta entrikalar artarak devam edecek. Seher canında bezecek. Zuhal seheri kıskandırmak için yanaşacak yamana. Seher kıskançlıktan yaman ile halvete girecek. Göreceksiniz. izleyin ve görün. Bunları nereden mi çıkardığımı merak ettiğinizi biliyorum. O nuda size hem anlatayım. Nazmiye hanımın bu izlediğim üçüncü dizisidir. Adını sen koy dizisinde aynı entrikalar. Yemin de Aynı entrikalar. Aynı senaryolar. Alıştık artık. Gel gör ki seher ile yamanın aşkı o kadar güzel ki ikilinin uyumu o kadar muhteşem ki diziyi bırakamıyorsunuz.

Peki siz ne düşünüyorsunuz. Sizce yamanın annesi konağa gelmeli mi. Ben mi çok abarttım acaba. Aşağıda yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. Böylece bir emanet dizisi Fragman Analiz Videosunun daha sonuna geldik. Başka bir videoda görüşünceye kadar kendinize iyi bakın hoşça kalın.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir