243
17 / 100

Emanet 243. bölüm Fragman analizine Hoş Geldiniz. Yaman Annesi ile ilgili hatıraları tekrar tekrar gözlerinin önüne geliyor. Annesinin gerçek planını tek bilen kişi yine yaman.

Geçtiğimiz videomuzda söylediklerimi bu fragmanda izledik. Ne demiştim Yaman Annesini konağa sokmayacak. Ama Ziya ile Seher yamanı ikna edecekler. Anladığımız kadarıyla Yamanın Annesi konağa girecek. Seher ile Ziya’yı zayıf halka olarak gördüğü için her ikisine de duygu sömürüsü yapacak. Maalesef Ziya da Seher de inanacaklar. Yaman’ı anladığım kadarıyla seher ikna edecek.

Zaten Seher ne zaman yamanı dinlemediyse başına gelmeyen kalmıyor. Bakalım Seher yamanın annesini konağa aldığında başına neler gelecek. Hatırlarsanız Müzik öğretmenini de konağa getiren seher olmuştu. Yaman yine karşı koymuş ama seheri ikna edememişti. şimdi yine aynı olay tekrar edecek. Şimdi Yamanın annesi konağa seherin merhameti yüzünden girebilecek. Yaman yine Seheri dinlerse çok ağır bedeller ödemek zorunda kalacak. Peki siz ne düşünüyorsunuz. Sizce yaman Annesini konağa sokar mı. Aşağıda yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. Böylece bir Emanet Dizisi videomuzun daha sonuna geldik. Videomuzu beğenmeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın lütfen. Başka bir videoda görüşünceye kadar kendinize iyi bakın hoşça kalın.

By admin

3 thoughts on “Emanet 243. Bölüm Fragman Özeti – Ziya isyan edecek.”
  1. Biraz daha uzun olursa çok güzel olur bence okurken keyif aldım sana katılıyorum sonuna kadar ama belki bir ihtimal Seher o kadına karşı duruşunu değiştirir ve Yaman’ı dinler Fragmanda çünkü kadına karşı o kadar da Merhametli gözükmüyordu umarım sonrasında yumuşamaz kadına karşı..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir