Emanet dizisi 245. Bölüm Fragman Analiz videosuna hoş geldiniz. Emanet yeni bölümde bizi neler bekliyor. Yamanın annesi konağa girecek mi. Seher yamanı dinleyecek mi. Ve daha bir çok sorunuzun cevabını bu videoda bulacaksınız. videomuza geçmeden önce sizden rica etsem videomuzu beğenerek bizi rakip dizilerin arasında üst sıralara taşırmışınız. Hemen sözü fazla uzatmadan analizimize başlayalım.

Sonunda seher akıllıca davranıp yamanın tarafını tuttu. Her zaman yamana karşı duruşu ile tanıdığımız seher artık tamamen yamanın kalbine ve aklına güvenmeye başlamış gibi görünüyor. Seher Yamanın annesini red ederek gönüllerimize su serpti. Ama Yamanın annesi öyle kolay kolay vazgeçecekmiş gibi durmuyor. Yeni bir plan ile bu seferde ziyayı kullanmaya çalışacak.

Zuhal bile yaralanınca konağa alan yaman ile seher beni korkutmuyor değil. Mesela yamanın annesi konağın kapısında bayılırsa ve ziya buna şahit olursa büyük ihtimalle konağa alırlar. benim en çok korktuğum hastalığa inanıp konağa almaları olur. Aslında yaman ziyayı alıp götürüp annesine bıraksa ziyanın aklı başına gelir ama yaman abisine kıyamaz. Çünkü yaman ziyayı korumak için kendini defalarca feda etmekten çekinmedi.

Dünkü videomuzda zaten duygunun ölmeyeceğini söyledik. Aslında mantıklı bir senaryo ancak fragman da ölmüş gibi gösterilmesi doğru değildi. Çünkü Nazmiye hanımı birazcık olsun tanıyanlar başrolün bu kadar kısa sürede ölmeyeceğini bilir. Peki siz inandınız mı duygunun öldüğüne cevaplarınızı merakla bekliyorum.

İçerik Arama Terimleri

emanet,emanet yeni sezon,emanet 245.bölüm,emanet 245 bolum,emanet 245 fragman,emanet 245,emanet 245 izle,emanet 245. bölüm izle,emanet son bölüm,emanet son fragman,emanet yeni bölüm fragmanı,245 emanet,emanet 245 bolum fragmani,emanet 245. bölüm fragman,Emanet 245. Bölüm Fragmanı,emanet yaman,emanet seher,emanet 245 fragmanı,emanet fragman,emanet yeni bölüm tanıtımı,emanet izle,emanet yeni tanıtım,emanet fragmanı,emanet 245 bölüm,emanet 245. bölüm

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin