Emanet 246. Bölüm Fragman Özeti – Seher Tuzağa Düşüyor

Yaman ile Seher artık bir birinden habersiz bir şey yapmaz. Artık bir birine güvenir diye sevinirken tekrar en başa döndük. Şimdi seher yamanın annesinin konağa gelmesi için ziya abiyle hem fikir olacak gibi görünüyor. Yaman her ne kadar kadının sahtekar merhametten duygudan yoksun olduğunu haykırsa bile duyan yok. Yine her şeyle yaman tek başına savaşmak zorunda kalacak. Zaten Haftamız doldu. Gelecek hafta dram haftası.

Bu hafta ali ile duygunun dramına ara verildi. Çünkü Önümüzdeki hafta Yamanın Dramı başlayacak. Kadın bir şekilde konağa girecek. Bir Önceki videomuzda ne dediğimizi bir hatırlayalım mı. Gördüğünüz gibi korktuğum başıma geldi. Biliyordum bu kadının böyle bir şey yapacağını açgözlü kadın para için her şey yapar. Nazmiye hanım için de bir iki kelime söylemek istiyorum.

Umarım bu sözlerimi yanlış anlamazsınız. Biz Toplum olarak Annenin kutsallığına inanıyoruz. Yamanın Annesinin kötü bir insan olduğunu gösterdiniz zaten. Yamanın Annesinin konağa gelmesini ve daha da iğrençleşmesine kimse tahammül etmez. Bunu bu hafta alınan reytinglerden anladığınızı umuyorum.

Bakın bir kaç günlük reytinglerin nasıl ardı ardına düştüğünü görün. 2 nokta atmış olan reytingler önce 2 nokta kırka daha sonra 2 nokta yirmiye kadar geldi. Yamanın Annesinin konağa girdikten sonrasını düşünmek bile istemiyorum. Gelen yorumlara baktığım zaman kimse konağa gelmesini istemiyor. Lütfen ısrar etmeyin ve bir şekilde Diziyi Anne karakterine kurban etmeyin.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin