Emanet 253. Bölüm Fragman Özeti – Defol Bu evden

Yaman Bir yandan ziya abisini üzmek istemiyor. Diğer yandan da annesinin oyunlarına inanamamak için kendini motive ediyor.

Gün geçtikçe Yaman hem seherin hem de ziyanın etkisi altında kalarak zor zamanlar geçiriyor. Daha öncede size Seher ile Ziya yamanın zaafı demiştik. Bunu bilen canan her geçen gün ziya ile seherin aklını karıştıracak ve sonunda yamanda onlara inanmak zorunda kalacak. Bize gelen bir çok soru canan ile ilgili olduğu için küçük bir parantez açalım. Arkadaşlar Canan Muhtemelen sezon sonuna kadar konakta kalacak.

Her şeye rağmen seher ile yaman bir birinden ayrılmayacak. Canan Yamanı inandırdıktan sonra zuhal ile daha sık bir araya gelerek hain tuzaklar kurmaya başlayacak. Bundan en çok nasibini alacak kişide maalesef seher olacak. Çünkü Canan Seherden kurtulması gerektiğine inanıyor. Bence buna yaman izin vermez. Canan ne yaparsa yapsın Yaman ona asla inanmayacaktır.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz. Sizce yaman Annesine inanacak mı. Aşağıda yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

emanet 252 bölüm fragman. emanet 253 bolum fragman .
emanet son bölüm fragmanı.
bölüm emanet 253 bolum emanet 253 fragman emanet 253 emanet 253 izle emanet 253.
emanet son fragman emanet yeni bölüm tanıtım emanet yeni bölüm tanıtım izle emanet yeni sezon emanet izle emanet 253 izle. emanet 245 bölüm.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin