Emanet 254. Bölüm Özeti – Annemi Bırak Yaman

Yaman annesini kovacak mı. Emanet dizisi Reyting seviyesi ne durumda. Emanet dizisi izleniyor mu. Ve daha bir çok sorunun cevabını bu videoda sizlere açıklamaya gayret edeceğim.

Yaman Annesini kovacak konaktan ancak Ziya buna izin vermeyecek. Çünkü yaman annesini konakta kovunca gergin anlar yaşanacak ve tahminimce ziya her zaman olduğu gibi kriz geçirecek. Biliyoruz ki yaman ziya için her şeyi yapar. Ziya kriz geçirince annesine sarılacak ve sakinleşecek. Bir şekilde canan ziyadan faydalanmaya devam edecek. Bazı kanallarda Canan’ın konuk oyuncu olduğu ve bir buçuk ay sonra diziden ayrılacağını söylüyor ancak bu bilginin bir kaynağı yok. Herkes her şeyi söylüyor. Ama size tavsiyem her söylenene inanmayın.

Canan diziden ayrılamaz çünkü daha açılması gereken konular var. Örneğin bu sezon Ali ile yamanın kardeş olduğu konusunda dizinin detaya gitmesi gerekiyor. Bu detayların ortaya çıkması için Cananın dizide olması lazım. Öte yandan Reyting konusunu da merak edenler var. Onu da söyleyelim Pazartesi akşamı 2 nokta on dokuz reyting alarak haftalık dizilerle yarışını sürdürüyor. Yani cananın gelişi dizinin drama ağırlık vermesi reytingleri azaltmadı. Emanet dizisi son sürat devam ediyor.

Böylece bu videomuzun da sonuna geldik. Videomuzu beğenmeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın lütfen. Başka bir emanet dizisi Özet videosunda görüşünceye kadar kendinize iyi bakın hoşça kalın.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın