259809065 302659188387129 5408450976917539176 n
77 / 100

Hoş Geldiniz. Emanet 261 bölüm analizine başlamadan önce rica etsem yazımızı sosyal medyada paylaşarak bize destek olurmusunuz. Emanet yeni son bölümde neler olacak. Yaman Cananın hain planını öğrenecek mi. Seher ile Yaman ne zaman çocuk yapacak. Zuhal ile Canan düşman mı olacak. ve daha bir çok sorunun cevabı videomuzun devamında sizleri bekliyor.

Yaman aslında doktoru yurtdışından getirterek cananın gerçekten hasta olup olmadığını öğrenmek istiyor. Doktor tahlilleri yaptıktan sonra cananın kanser olmadığını anlayacak. Yaman da bu ihtimali düşünerek doktoru yurt dışından getirteceğini söyledi. Bu da demek oluyor ki yaman cananın doktoruna güvenmiyor.

Canan şimdilik Tefecinin derdine düşecek. Çünkü tefeciler Cananı sıkıştıracak. Belki bir ihtimal canan burada duygu sömürüsü yaparak tefecilerden aldığı parayı yamana ödetebilir. Çünkü canandan her şey beklenir. Zuhal Çiçeği sürekli cananın yanına göndererek açığını öğrenmek isteyecek. Çiçek her an Cananı takip edecek.

Seher yaman çocuk hazırlığı yapacaklar. ancak bu çok kısa sürede gerçekleşmez. Çünkü bunun için çok erken olabilir. Daha halvete girmeyi başaramayan çiftimiz ne zaman çocuk yapacak. Bence çocuk için daha var. Peki siz ne düşünüyorsunuz. Yaman ile Seherin çocuğunu bu sezon görürmüyüz. aşağıda yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir