yamancim 1
67 / 100

Hoş Geldiniz. Emanet 262 bölüm de neler olacak. Yaman Cananın tuzağına düşecek mi. Canan Telefon olayından nasıl kurtulacak. Ali komiser ve duygu komiser tarafında neler oluyor. Ve daha bir çok sorunuzun cevabını yazımızın devamında bulacaksınız.

Öncelikle yaman Cananın planını öğrenmek için tefeciyi sıkıştıracak. Tefeci olarak yakalandığı görülen kişide muhtemelen Cananın telefonundaki esmerim diye kayıtlı olan kerem olabilir. Canan Yamanı kullanarak kereme para verilmesini sağlayacak. bu işte cananın bir oyunu olduğu kesin. Çünkü yakalan kişi hiç tefeciye benzemiyor. Bana Daha çok servet avcısı gibi göründü.

Bu arada ali komiser ile duygu tarafında son videomuzdan sonra bariz bir değişim söz konusu diyebilirim. Artık abartılı roller eskisi kadar belli olmuyor. Ali komiser ve Duygu komiser umarım oyunculuklarını daha çok geliştirir. Daha uyumlu bir çift olurlar. Arkadaşlar sizde bir konuda yardım istiyorum. Aşağıda yorumlarınızı bekliyorum.

emanet 262. bölüm fragmanı,emanet fragman,emanet,emanet 262 tanıtım#2,emanet yeni bölüm,emanet 262,seheryaman,emanet 2. sezon,kanal 7 emanet,Emanet 258. Bölüm,emanet yeni bölüm tanıtım,emanet yeni bölüm fragmanı,emanet 262 bölüm fragmanı,emanet dizisi,emanet 259 bölüm fragmanı,emanet son bölüm,emanet seher ve yaman aşkı,emanet 260,emanet 259 bölüm,emanet 261 bölüm fragmanı

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir