Emanet 310 Bölümde bizi neler bekliyor. Hepsi ve daha fazlası yazımızın devamında sizleri bekliyor. Öncelikle Hastalık Olayı çok uzadı diyenler. Ve Yaman ile Seher Mutlu olsun isteyenler Paylaşım botununa Tıklasın kaç kişi bizim gibi düşünüyormuş merak ediyorum. Geçtiğimiz Yazılarda sıkça değindiğimiz bir konu vardı. Yamanın önünde ki sonsuz seçeneklere rağmen Canan’a mahkum edilmesi izleyenleri usandırdı. Geçtiğimiz sezonda dosya olayı da çok uzadı ama en azından mantıklıydı.

 

Maalesef Canan karaciğer meselesi hem çok saçma hem de konu çok uzadı. Yaman ile Seher Bir birinden hiç bir şey gizlemese olmaz mı. Mesela Seher gidip yamana Canan benden seni terk etmemi istedi. Babana yaşattığı acıları benim de sana yaşatmamı istedi diye konuşsa. Karı koca birlikte bu sorunun üstesinden gelmek için mantıklı güzel bir plan yapsalar. Mesela yaman inanmış gibi yapsa ve Cananı Karaciğerini vermeye zorlasa Cananın hain planını bozsa biz de kurtulsak güzel olmaz mı.

Çünkü cananın amacı yamanı oyalarken seherden kurtulmak. Eğer yaman ile seher boşanırsa Canan yamana ciğerini vermekten vazgeçecek. Yaman öldüğü zaman da bütün servet Canan ile Ziyaya kalacak. Yani anlayacağınız Zuıhal’e de ihanet edecek canan cadısı. Peki siz Seherin yerinde olsaydınız ne yapardınız aşağıda yorumlarınızı bekliyorum. Böylece bir vözetimizin daha sonuna geldik.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin