Tv Alemi Kanalına Hoş Geldiniz. Yaman ile Seher Fikretin de desteği ile Canana bir tuzak kuracaklar. Fikret Sehere akıl verecek. Bu arada aldığımız bir duyuma göre Canan diziden ayrılıyormuş. Tam kesin olmamakla birlikte yaklaşık 325 ile 330 bölümlerinden sonra Canan nihayet ayrımızdan ayrılıyor. Canansız Emanet daha güzel olur. Umarım bize ikbali arattıkları gibi Cananı da aratmaz Nazmiye hanım. Fikret Sehere Teslim olmaması gerektiğini ve savaşması gerektiğini söylüyor.

Fragman da Seher cebine bir şey koydu. Bilmiyorum fark ettiniz mi ama sanki ses kayıt cihazı gibi bir şeydi. Seher Cananın üzerine gidecek. Cananı kızdıracak şeyler yaparak konuşturmaya çalışırsa ve Canan öfke ile her şeyi rahat rahat konuşursa ve seher bunları kayıt edip yamana gösterirse bu sefer cananın işi biter. Çünkü artık ziyada annesine arka çıkmaz.

Yamanı çok seven ziya Cananın yaptıklarını öğrenince ondan nefret edecek. Böylece canan sonsuza kadar kırımlı ailesinin hayatından çıkmış olacak. Peki Canan gidince zuhal ne yapacak. Muhtemelen oda konağa veda etmek zorunda kalacak. Artık tedavisi bittiği için konakta kalması için hiç bir sebep kalmıyor. Peki siz ne düşünüyorsunuz. Sizce Seher Cananın sesini kaydedip yamana gösterecek mi. aşağıda yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. böylece bir emanet dizisi analiz videomuzun daha sonuna geldik. Videomuzu beğenerek ve abone olarak bize muhteşem bir iyilik yapar mısınız. Şimdilik kendinize iyi bakın hoşça kalın.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin