Öncelikle Çok şükür bu hastalık saçmalığı bitti diyenler ve Seher bir an önce Konağa geri dönsün yamana her şeyi anlatsın isteyenler Aşağıda yorum kısmından yorum yazsın kaç kişi benim gibi düşünüyormuş merak ediyorum. Lütfen beni merakta bırakmayın veyorum yapın. Yaman ile Seher isteseler bile ayrılamazlar. Çok şükür Emanet dizisi iki ay ileri alınarak çektiğimiz işkenceye son verdiler. Şimdi artık kötülerin korku dolu günleri başlayacak.

Bakalım Canan paraları alınca konaktan defolup gidecek mi yoksa zuhale verdiği sözü yerine mi getirecek. Bu arada umarım seher söylediğimiz gibi ses kaydını almıştır. Yoksa yaman değil kim olsa inanmaz. Eğer seher canana karşı tedbir almışsa ve konağa döneceği günün hazırlığını yaptıysa çok güzel olur. Yoksa Hastalık olayından daha saçma bir senaryo ile karşı karşıya kalabiliriz. Reytinglerin yüksek olmasına inanamayan bazı kişiler var.

Anlamanız için kısaca değineyim. Öncelikle Yaman ile Seherin uyumu muhteşem zaten izleyenlerin büyük çoğunluğu seher ile yaman için izliyor. Normal şartlarda sürekli dizi analizi yapan biri olarak tekrar hatırlatayım Türkiye de Günlük dizilerin en çok izleneni yemin ve Emanet dizisi zirvedeki yerini koruyor. Türkiye de Emanet ve Yemin dizisinin rekorunu kıran başka bir dizi daha görmedim. En fazla reyting alan yerli dizi bir buçuk ile iki reyting alıyor.

Emanet en kötü zamanında bir buçuk civarındaydı. Ben şahsen bu hastalık konusunun kapanmasından dolayı mutluyum. Peki siz ne düşünüyorsunuz. sizce iyi olmadı mı. aşağıda yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. Başka bir videoda görüşünceye kadar şimdilik kendinize iyi bakın hoşça kalın.

EMANET 315

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin