Emanet yeni bölümde neler olacak. Seher ölecek mi. Canan diziden ayrılacak mı. Ve daha bir çok soruya cevap vermeye çalışacağız. Öncelikle Sehere bir şey olmasın diyenler ve Cananın cezasını çekmesini isteyenler aşağıdaki yorum kısmından bizimle aynı fikirde olduğunu belirtebilir. Öncelikle Canan konusuna gelelim. Cananın sonu yaklaşıyor. Zaten sehere yeterince öfkelenen yaman sanırım bütün öfkesini canandan çıkaracak. daha sonra gerçekler ortaya çıkacak.

Mesela Canan seheri kaçırırsa yaman fikrete gittiğini düşünecek. Başlarda Fikrete inanmayabilir ancak eğer fikret yamana geçen sefer yaptığı konuşmayı hatırlatırsa ve Seherin canan yüzünden böyle bir plan yapmak zorunda kaldığını anlatırsa yamanın kafası karışacak. Canan seherden ses kaydını aldı diye kendini güvene aldığını düşünüyor ancak yanıldığını yakında anlayacak. Çünkü yamanın tüm öfkesi Seherin Fikret ile Yamanı aldatma düşüncesidir.

Fikret seher ile aralarında hiç bir şeyin olmadığını ve Seherin bütün sıkıntılara sadece yamanın hayatını kurtarmak için katlandığını öğrendiğinde cananı artık yamanın elinden ziya abi bile alamaz. Bu arada Çok fazla tepki çeken Nazmiye hanım aldığımız son duyumlara göre canan konusuna müdahale edecek. Büyük ihtimal ile Diziden çıkarılmayacak ancak canana bir ceza kesilecek. Sanırım yeni bir Yemin klasiği izlemek zorunda kalabiliriz.

Umarım Canan hapse düşüp orda pişman olarak konağa geri dönmez. Daha önce yemin dizisinde izlediğimiz bu senaryoyu kesinlikle kaldıramayız. Peki siz ne düşünüyorsunuz. Sizce Canan diziden tamamen mi çıkarılacak yoksa hapse mi atılacak. Aşağıda yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyor olacağım. Böylece emanet 320. bölüm fragman analiz özetinin daha sonuna geldik. Başka bir emanet dizisi analiz özetinde görüşünceye kadar kendinize iyi bakın hoşça kalın.

 

Legacy legacy watch legacy new episode promo legacy 319 watch legacy 319 episode promo legacy 319 episode 319 episode promo legacy series legacy 319 promo legacy promo legacy 319 legacy episode 319 legacy full episode emanet fragmanı emanet full izle legacy full episode 319 legacy episode 319 promo 319episodetrailer legacy sequence 319 legacy 319 capitulo espanol emanet 319 bölüm fragmani legacy 319 episode trailer escrow 319 episode legacy 319 episodio .

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin