Hoş Geldiniz Yep yeni bir emanet dizisi analiz özeti ile karşınızdayım. Yaman Cananın cezasını kessin isteyenler ve Zuhal artık konaktan gönderilsin diyenler aşağıda yorum yapın bakalım benim gibi düşünen kaç kişi var merak ediyorum. Nihayet Canan dan sonra zuhalin de konaktan gönderilmesinin zamanı geliyor.

Fragman dan anladığım kadarıyla Zuhal artık misafirliğinin süresini doldurdu. Canan ile ziya arasında ki bağ koptuktan sonra artık yaman için her şey çok kolay olacak. Çünkü Cananın zaafı olan esmerim yamanın eline geçerse canan biter. Artık yamanın canana müsemma göstereceğini düşünmüyorum. Seher ile ayrı kaldığı günlerin hasretine gidermek ile meşkul olur. Kim bilir belki bu sırada bir bebek çalışması da gündeme gelebilir. aldığımız bazı duyumlara göre seher sezon finalinde hamile olduğunu söyleyebilir.

Tabi ki kesin bilgi olduğunu söyleyemem ancak dizide ilerleyen bölümlerde neler olur bilinmez. Hep birlikte izledikçe yakaladığımız tüyoları sizlerle paylaşırız. bu arada önemli bir konu daha var çiçek pek samimi gözükmüyor. Eğer zuhal konağın hanımı ben olmazsam sen olacaksın diye gaza getirdiyse gerçekten çok fena ters köşe oluruz.

Bunu da not olarak düşelim. Peki siz ne düşünüyorsunuz. Çiçeği Ziyanın yanına zuhal göndermiş olabilir mi. aşağıda yorumlarınızı büyük bir merakla bekliyor olacağım. böylece bir emanet 324. bölüm dizisi analiz özetinin daha sonuna geldik. başka bir analizde görüşünceye kadar şimdilik kendinize iyi bakın hoşça kalın.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın