Cananın çilesi başladı. Dizi artık izlenir bir hale geliyor diye düşünüyorum. Canan için geçtiğimiz analizlerimizde çilesi yeni başlayacak demiştik. isteyen geçmiş videolarımızı izleyebilir. Sevgilisi cananın paralarını alarak ortadan kaybolduğunda canan beş parasız ortada kaldı. Şimdi artık yeniden para bulması gerekecek.

Cananın etrafa borcunu ödemesi gerekiyor. Bu planı yapmak için çok para harcadı. Şimdi canan parasız borcunu ödeyemeyecek. Anlayacağınız Cananın çilesi başlıyor. Birde Artık bebek konusunun işlenmesi yakın demiştik. Yaman bebek elbiselerini kendi elleri ile alıp sehere artık Sehyam’ın meyvesini tatmak istiyorum dedi. Yep yeni bir hayat seher kırımlı ile yamanın önünde bekliyor. Bir süre yaman ile seher sahnelerinde dram gözükmüyor.

Yine de Nazmiye hanımın ne yapacağı belli olmaz. Öte yandan kötü karakterlerimizden biri olarak konakta kalmaya devam eden Zuhal içinde tehlike çanları çalmaya başladı. Öncelikle Artık Zuhal Çiçeğin üzerindeki kontrolünü kaybetti. Çiçek artık Zuhal cadısından çekinmiyor. Ziya ile Çiçeğin yakınlaşması giderek artmaya devam edecek. Hatta öyle gözüküyor ki Zuhal konaktan gönderilebilir.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin